Multiflex Set

Mükemmel uyku deneyimi ve konforun bir arada sunulduğu Multiflex Fonksiyonel Baza motorlu hareketli yatak sistemi kullanılarak tasarlanmıştır. Üründe 4 ayrı bölgesi hareket edebilen motor özelliği sayesinde istediğiniz pozisyona göre ayarlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde uyku apnesi, ödem, reflü, horlama ve nefes alma güçlüğü, Fibromiyalji gibi rahatsızlıkların azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

Uzaktan kumanda yardımı ile ayarlanabilen yataklar, tüketicilerimizin daha rahat bir gece uykusu almalarına yardımcı olmasının yanı sıra, ileri yaşların getirmiş olduğu fiziksel dezavantajları ortan kaldırmaya destek olmaktadır. Hareket eden baş, boyun ve sırt bölgeleri yatakta daha rahat oturmayı, doğrulmayı ve yataktan daha güvenli ve rahat kalkabilmeyi sağlamaktadır.

Multiflex Baza/Başlık setimiz için özel olarak tasarlanan Multiflex Yatağımız pocket yay sistemine sahip olup, oldukça konforludur. 22 cm yüksekliğindeki Multiflex Yatağımızın kumaşı yumuşak tuşeli örgü kumaştan tasarlanmış olup, fermuarlı tasarımı ile çıkarılabilir ve yıkanabilir. Ürünümüz sadece yatak isteyen tüketicilerimize sunulabilecek olup, ayrıca satışı yapılabilir.

Ürünümüz 120*200 ve 160*200(160’lık baza yatak seti 2 adet 80*200’lük baza yatak seti ile oluşturulmaktadır.) ölçüleri ile tüketicilerimize sunulacaktır.

** Multiflex Set ( Baza + Başlık + Yatak)   Ürün Ölçüleri


  • 160x200
   Genişlik: (X)175.00cm
   Derinlik: (Y)0.00cm
   Yükseklik: (Z)210.00cm
  • 120x200
   Genişlik: (X)135.00cm
   Derinlik: (Y)0.00cm
   Yükseklik: (Z)210.00cm