Orlando Yatak Odası Takımı

Ürünümüzde mermer desen uygulaması ile birlikte renk konfigürasyonunda, siyah ve bej renkte paneller kullanılmıştır. Orlando Yatak Odası Takımı, BELLONA’nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

Takımın kimliğine katkı sağlayan radüslü hatlar, ürünün modern algısını üst düzeye taşımıştır. Bu etki takımın genelinde yer alan dairesel kulp tasarımı ile desteklenmiştir.

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

Takımda temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Led aydınlatmalı tuvalet aynası ve tuvalet masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, tuvalet masası üst çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir. Ayrıca tuvalet masası çekmecelerinde yer alan stoplama özelliği sayesinde kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.

Yeni ürünümüz beş kapılı, altı kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde iç çekmecesi, raflı bölmeler ve sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları kullanılarak tüketicilere rahat bir kullanım imkanı sunulmuştur. Ayrıca beş ve sürgülü gardırop içerisinde yer alan pantolonluk uygulaması ile fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

Takımın tasarımsal çizgilerine uygun olarak tasarlanan yatak başucunda led aydınlatma kullanılmıştır. Ayrıca takıma özel çalışılan karyola sayesinde takımın görsel bütünlüğü üst düzeye taşınmıştır.   Ürün Ölçüleri


  • 6 Kapılı Gardırop
   Genişlik: (X)270.00cm
   Derinlik: (Y)64.00cm
   Yükseklik: (Z)211.00cm
  • 5 Kapılı Gardırop
   Genişlik: (X)225.00cm
   Derinlik: (Y)64.00cm
   Yükseklik: (Z)211.00cm
  • Sürgülü Gardırop
   Genişlik: (X)235.00cm
   Derinlik: (Y)69.00cm
   Yükseklik: (Z)221.00cm
  • Tuvalet Masası
   Genişlik: (X)103.00cm
   Derinlik: (Y)49.00cm
   Yükseklik: (Z)83.00cm
  • Tuvalet Aynası
   Genişlik: (X)70.00cm
   Derinlik: (Y)0.00cm
   Yükseklik: (Z)70.00cm