Lantes Koltuk Takımı

Lantes Koltuk Takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım alternatifleri ile serimize kazandırılmıştır.

Lantes Koltuk Takımı özelikle modern ürün arayan tüketiciler için şık ve kullanışlı bir alternatif olarak çalışılmıştır.

Ürünümüzün kol kısmında kullanılan makrome dikişler alt bazada da devam ettirilmiş ve görsel bütünlük oluşturulmuştur.

Ürünümüzün yemek odası ile konsept uyumunu artıran ve görsel olarak algısını yükselten kol kırlentlerinde yemek odası ünitesinde yer alan desen, lazer uygulaması ile verilmiştir. Lazer desenli kol kırlentine ilave olarak ana desen uygulamalı ortopedik bel kırlentleri de kullanılarak zengin bir görünüm elde edilmiştir.

Salonlar için oldukça şık bir ürün olarak tasarlanan yeni ürünümüz fonksiyonel olarak ta geliştirilmiş olup, üçlü koltuk ünitesine yatak olma özelliği bulunmaktadır. İkili koltuk ünitesi ise sabit olarak tasarlanmıştır.

Yeni modelimizin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış olup, konfor ve ergonomi açısından oldukça beğenilecektir.

Lantes Koltuk Takımında, Lantes Yemek Odası ile konsept bütünlüğünü destekleyen ve ürünün modern tarzını öne çıkaran ahşap desen kaplı plastik ayaklar kullanılmıştır.

Yeni modelimizin berjeri de oldukça özgün bir tasarıma sahip olup, sırt kısmında kullanılan makrome dikiş esprileri ile takımın gelen karakteristiği berjer ünitesine de taşınmıştır.    Ürün Ölçüleri


  • Üçlü Koltuk
   Genişlik: (X)230.00cm
   Derinlik: (Y)98.00cm
   Yükseklik: (Z)78.00cm
  • Üçlü Koltuk Yatak
   Genişlik: (X)178.00cm
   Derinlik: (Y)128.00cm
   Yükseklik: (Z)0.00cm
  • İkili Koltuk
   Genişlik: (X)181.00cm
   Derinlik: (Y)98.00cm
   Yükseklik: (Z)78.00cm
  • Berjer
   Genişlik: (X)84.00cm
   Derinlik: (Y)84.00cm
   Yükseklik: (Z)93.00cm


  RESİM GALERİSİ